HirovSvet.sk
neprihlásený  prihlásiť

Keďže FAR manažér používam denne viac času ako ktorúkoľvek inú aplikáciu a chýbalo mi tam prehrávanie súborov, začal som pracovať na nejakom šikovnom prehrávači. FarPlayer je výsledok :)


Takto vyzerá posledná verzia naživo

V hlavnom okne je možné používať hlavné funkcie prehrávania, pretáčania a regulácie hlasitosti. Zobrazíte si ho cez menu pluginov. V menu na FarPlayer sa zobrazí aj položka konfigurácie - táto ešte nie je funkčná a po jej aktivovaní sa nič nezobrazí. Ďalšia užitočná funkcia je možnosť vytvárania playlistu:


Playlist

Súborový panel vo FarPlayeri slúži ako playlist. Fungujú na ňom rovnaké operácie ako v ostatných súborových paneloch: kopírovanie=pridávanie mazanie=mazanie. Pre spustenie prehrávania stačí stlačiť Enter na požadovanú pesničku.


Playlist

Veľkou vymoženosťou je zobrazovanie aktuálneho stavu prehrávania. Zobrazí sa ak zmenšíte okno s panelmi o jeden alebo viac riadkov (Ctrl+Up)

Stiahnutie poslednej verzie: [FarPlayer 0.46beta2 (RAR archív)] [FarPlayer 0.46beta2 (inštalácia)]
copyright (c) 2006-2009 hirovsvet.sk Skype: HiroSK HiroSK ICQ: 191-612-102 191-612-102 XMPP: hiro@igniterealtime.org hiro@igniterealtime.org <hiro@hirovsvet.sk>
Valid HTML 4.01 Strict Valid CSS! MySQL PHP 5 spampoison.com